mięśniowo - powięziowa

Masaż Tkanek Głębokich

redukcja chronicznego bólu, odblokowanie ciała, większa swoboda ruchu
Masaż tkanek głębokich to zabieg, który uwolni Cię od napięcia powstałego w mięśniach i przywróci płynności ruchów. W trakcie godzinnej sesji za pomocą przemyślanych i precyzyjnych ruchów sprawię, że Twoje napięte i przykurczone mięśnie rozluźnią się i wydłużą. Poczujesz ulgę. Pozbędziesz się przewlekłego bólu i napięć. Poczujesz się odprężony i zrelaksowany.

Jak mi to pomoże?

– znikają chroniczne bóle mięśniowe i blokady w ruchu ciała – zwiększony zakres ruchu i swoboda ruchu, poprzez “rozmasowanie” – zwiększa krążenie krwi i limfy w obrębie tkanek, dzięki czemu tkanki są odżywione i dotlenione – z ciała usuwane są toksyny i produkty przemiany materii poprawa wydajności w sporcie Nie zwlekaj. Umów się na wizytę – uwolnij się od bólu i napięć

Masaż tkanek głębokich w ujęciu medycznym.

Masaż tkanek głębokich to rodzaj masażu, który koncentruje się na stymulowaniu głębszych warstw mięśni. Techniki stosowane w masażu tkanek głębokich to ogólne i zaawansowane techniki masażu, takie jak rozciąganie, stymulujące skracanie, praca w przegrodach międzymięśniowych, technika pracy w poprzek włókien, technika z zablokowaniem, wszelkie techniki manualne np punkty spustowe, rozluźnianie tkanek miękkich. Często w takim masażu używamy pięści, przedramion lub łokci, kostek lub dłoni. Dla osób cierpiących na bóle mięśniowe, masaż tkanek głębokich pomaga złagodzić te dolegliwości i nadać większą elastyczność i rozciągnięcie tkanek. Ruch w masażu tkanek głębokich jest dużo wolniejszy niż w masażu klasycznym. Ucisk jest trochę silniejszy, pod odpowiednim kątem, co pozwala terapeucie dotrzeć do głębokiej warstwy mięśni i tkanek. Masaż taki jednak nie powinien być bolesny.
Przewiń do góry Call Now Button