Agnieszka Lisiecka

Moja historia

Nazywam się Agnieszka Lisiecka, od 17 lat zajmuję się holistyczną pracą z ludzkim ciałem. Pomagam moim Klientom poczuć się sprawniej i młodziej w swoim ciele.

Moje wykształcenie i doświadczenie zawodowe zdobyłam w Wielkiej Brytanii. Łączy ono znajomość ruchu ciała, anatomii i funkcjonowania mięśni. Jest to jeden z fundamentów dobrej diagnozy oraz opracowywania efektywnych rozwiązań. Jako Terapeutka Tkanek Miękkich i Masażystka, dążę do osiągnięcia pełnego rozluźnienia, złagodzenia oraz eliminacji dolegliwości bólowych. Wiem, że utrzymanie ciała w dobrej kondycji jest kluczem do dobrego samopoczucia. Dobór odpowiednich ćwiczeń rozciągających i wzmacniających, pozwala moim Klientom w krótkim czasie odzyskać sprawność i radość ze świadomego kontaktu z własnym ciałem.

Ukończyłam 7 modułów w zakresie Terapii Czaszkowo Krzyżowej pozwalających mi pracować jako Terapeutka Craniosacralna w nurcie biodynamicznym z ciałem w traumie, z układem nerwowym, stawami skroniowo- żuchwowymi, drenażem zatok, okresem płodowym, ciążą i innymi bardziej złożonymi problemami, którymi zajmuje się ta terapia. 

Ukończyłam zaawansowane szkolenia w zakresie pracy z ciałem poprzez manipulacje krótko-dźwigniowe.

Obecnie jestem w procesie poszerzania zdobytej już wiedzy z szeroko pojętej Terapii Manualnej w ujęciu osteopatycznym. Uważam, ze osteopatyczne podejście do ciała jest najwłaściwsze i najbardziej skuteczne. 

Od wielu lat zajmuję się także ciałem w ujęciu piękna. W kwestii modelowania ciała, wyszczuplenia, ujędrnienia, poprawy kondycji skóry oferuję najnowsze rozwiązania na rynku światowym, takie jak zabiegi endermologii, z falą radiową RF, podczerwienią IR, liposukcji kawitacyjnej i elektrostymulacji. Zabiegi dobierane są do indywidualnych potrzeb Klienta.

Ostatnim nowym zabiegiem, bardzo skutecznym wśród kobiet jest Kobido – masaż twarzy, który również dodałam do swoich usług. 

Scroll to Top
Przewiń do góry
Call Now Button