masaż sportowy 2

Masaż Sportowy

dla ludzi aktywnych i profesjonalnych sportowców

Masaż sportowy przeznaczony jest głównie dla ludzi aktywnych i profesjonalnych sportowców.

Jeśli trenujesz długo i intensywnie, czujesz, że w mięśniach gromadzi się napięcie, są spięte, bolesne, trudno je w pełni rozluźnić? To naturalne. Nadszedł czas, aby umówić się na wizytę na masaż sportowy, rozmasować mięśnie i uwolnić blokady w ciele, aby od dziś Twój trening był dużo bardziej wydajny, a przez to Twoje wyniki w sporcie na o wiele wyższym poziomie. Ciało będzie mniej spięte, a zarazem sprawniejsze.

Mięśnie poddawane dużym i regularnym obciążeniom, potrzebują szczególnej uwagi po treningu, w postaci regularnych sesji masażu sportowego. Tylko w ten sposób możesz zadbać o rozluźnienie mięśni, elastyczność i powięzi , zasięg ruchu w stawach wzmocnienie więzadeł i ścięgien. Regularny masaż sportowy to konieczność, jeśli chcesz mieć ciało w dobrej formie i w pełni realizować swoje możliwości.

Jeśli chcesz:

  • złagodzić bóle i napięcie mięśniowe
  • poprawić elastyczność i kondycję mięśni i tkanek
  • przyspieszyć regenerację ciała po ciężkich treningach
  • zapobiegać kontuzjom i poprawić wydajność treningów
  • odblokować ograniczenia w zakresie ruchu
  • uleczyć przewlekłe schorzenia, takie jak np: zamarznięty bark, łokieć tenisisty

Zadbaj o siebie w kompleksowy sposób. Masaż sportowy pomoże Ci poprawić swoją wydajność oraz zregenerować się na poziomie nerwowo-mięśniowym.

W swojej pracy stosuję zaawansowane techniki manualne. Techniki te łączę między innymi z ogólnym masażem tkanek głębokich, suchym igłowaniem, kinesiotapingiem (taśmy kineziologiczne), stretchingiem (rozciąganiem) i wspomaganiem ćwiczeniami rehabilitacyjnymi. Masaż sportowy jest optymalnym rozwiązaniem dla sportowców, lub osób których układ mięśniowy poddawany jest dużym obciążeniom.

To jak, jesteś gotowy zadbać o pełną regenerację i doskonałą formę? Skontaktuj się ze mną, ustalimy termin.

Scroll to Top
Przewiń do góry
Call Now Button