elektrostymulacja

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja to całkowicie bezpieczna metoda modelowania sylwetki, której skuteczność zachwyca moje klientki od lat.
Pomaga w uzyskaniu smukłej sylwetki, poprzez na przykład stymulację mięśni brzucha, lub pośladków. Zabieg ten pomocny jest także w leczeniu niedowładu mięśni, czy po kontuzjach lub dla osób, które nie mogą się ruszać lub ćwiczyć.

Jak to działa?

Za pomocą elektrod podłączonych do Twoich mięśni, dostarczany jest regulowany indywidualnie impuls elektryczny, który mobilizuje mięśnie do pracy – wywołuje w nich rytmiczne skurczanie i rozkurczanie w sposób podobny do ćwiczeń fizycznych. Intensywność zabiegu dobierzemy wspólnie, aby zadbać o optymalne efekty.

Po zabiegu:

  • mięśnie wzmocnią się i staną będą bardziej wyraziste
  • poczujesz się piękna, zrelaksowana i… gotowa na lato
  • zabieg ten pośrednio przyczyni się do tego, że skóra stanie elastyczna i napięta, a cellulit zacznie znikać

Elektrostymulacja wspomaga i usprawnia działanie układu limfatycznego poprzez pobudzony drenaż limfatyczny ciała, co oczyszcza nasze ciało. Półgodzinny zabieg daje efekt, jak po bardzo intensywnej sesji treningowej!

Nie zwlekaj! Zadbaj o siebie już dziś

Jeśli potrzebujesz turbo efektów – połącz elektrostymulację z endermologią Velashape III – to nawet kilkanaście centymetrów mniej w obwodach (talia + biodra + uda)

Scroll to Top
Przewiń do góry
Call Now Button