velashape3

Velashape III (RF IR + Endermologia)

zabieg wyszczuplająco – ujędrniający sylwetkę

VelaShape III™ to rewolucyjny zabieg 3 w 1, masażu próżniowego (endermologia) połączony z wykorzystaniem częstotliwości radiowych i podczerwieni. Skumulowanie mocy tych trzech poziomów pozwala na osiągnięcie w krótkim czasie efektów, o jakich marzysz.

Co osiągnę?

  • znacząca redukcja tkanki tłuszczowej
  • zmniejszenie obwodów nawet do 12 cm
  • usunięcie cellulitu
  • redukcja rozstępów
  • usunięcie toksyn nagromadzonych w organizmie
  • ujędrnienie ciała
  • intensywny wzrost napięcia skóry
  • wygładzona i elastyczna skóra

Zabieg nie jest bolesny, urządzenie emituje przyjemne ciepło, co czyni zabieg bardzo przyjemnym.
Relaks i odnowa ciała podczas jednego zabiegu – czy nie tego właśnie Ci trzeba?

Pozwól sobie na relaksujący zabieg, który odmieni Twoje ciało – umów się na konsultację. Jesteś tego warta!
PAKIET ZABIEGÓW DO 30% TANIEJ

Velashape w ujęciu medycznym.
Endermologia lub endermomasaż – masaż próżniowy to stymulacja ciała poprzez zasysanie skóry wraz ze złogami tłuszczowymi. Jest to masaż podobny do masażu próżniowego bańką chińską, lub dermomasażu. Najbardziej efektywny sposób na pozbycie się cellulitu oraz poprawa gładkości skóry.

Urządzenie emituje dwubiegunową RF – falę radiową, która przenika do podściółki tłuszczowej 0,5-2,5cm pod powierzchnią skóry. Lifting radiowy jest nieinwazyjną i niechirurgiczną metodą stymulacji odnowy włókien kolagenowych i elastyny. Stosowany w terapii antycellulitowej i odchudzającej nie tylko skutecznie ujędrnia skórę, ale także efektywnie likwiduje cellulit i redukuje tkankę tłuszczową.

Na przyspieszenie emisji ciepła, korzystnego w terapii odchudzającej ma wpływ dodatkowa funkcja podczerwieni IR – Infrared. Podczerwień wpływa na poziom ogrzania tkanki łącznej (na głębokość do 2mm) przyspieszając regenerację włókien kolagenu i elastyny. Dodatkowo funkcja ta poprawia krążenie krwi i limfy oraz przyśpiesza metabolizm.

Scroll to Top
Przewiń do góry
Call Now Button