starvac

Endermologia Starvac / Masaż Próżniowy

Masaż próżniowy – Endermologia „STARVAC SP2” to doskonały sposób na to, aby ekspresowo zredukować cellulit, napiąć i ujędrnić skórę oraz pozbyć się zbędnych centymetrów. Już po pierwszym zabiegu zauważysz, że Twoja skóra staje się gładsza, rozświetlona i gotowa na to, aby pokazać ją światu. Masaż próżniowy rolkami, jest pokrewny masażowi bańką chińską.

Zabieg endermologii Starvac SP2 poprawia elastyczność i teksturę skóry, poprzez pobudzenie włókien kolagenu i elastyny do odbudowy. Skóra nabiera blasku i jędrności, jest dużo gładsza, niż przed zabiegiem. W krótkim czasie seria zabiegów sprawi, że będziesz wyglądać pięknie i zdrowo. Skóra jest pięknie napięta, a i mięśnie, które znajdują się głębiej tez są pobudzone i rozluźnione. Nogi po takim masażu są lekkie i odciążone codziennym stresem.

Efekty:

  • skórka jest gładka i napięta
  • wyrównuje się koloryt skóry
  • następuje znaczna redukcja cellulitu
  • drenaż limfatyczny porusza zastoje limfy
  • znikają zbędne centymetry w obwodach
  • zmniejszenie obrzęków i opuchlizny ciała

Jak to działa?

Endermologia – Masaż próżniowy podobnie jak endermologia, pobudza organizm do naturalnej redukcji cellulitu, poprzez zwiększony drenaż limfatyczny. Drenaż limfatyczny ciała, to inaczej eliminacja toksyn i produktów przemiany materii z organizmu. Poprzez masaż i przesuwanie rolek, limfa, która utknęła między komórkami tłuszczowymi również zostaje uwolniona i odprowadzona do węzłów, skąd dalej wydalona z organizmu. Z drugiej strony poprzez pobudzoną wymianę międzykomórkową, do tkanek dostarczamy więcej składników odżywczych, krwi i tlenu, co powoduje odbudowę i odżywienie komórek.

Endermologia jest wskazana dla tych osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą iść na zabieg Velashape z Falą radiową i podczerwienią.

Nie zwlekaj – umów się na zabieg już teraz i ciesz się piękną skórą cały rok.

Przewiń do góry
Call Now Button