MAT Terapia Aktywacji Mięśniowej

MAT Terapia Aktywacji Mięśniowej

Muscle Activation Therapy – „Be Activated” Douglas Heel
„Co jest w umyśle, jest i w ciele, a co jest w ciele, jest i w umyśle” Douglas Heel Technika aktywacji mięśni (MAT) to ratunek w chronicznych bólach stawów, ciągłym ucisku, kontuzjach, blokadach ruchu i na wielu innych obszarach, miedzy innymi pomaga w odblokowaniu psychologicznych traum uwięzionych w ciele. Pomaga szybko wrócić do formy.

Jak to działa?

Stosując Technikę Aktywacji Mięśniowej, poprzez serię testów zbadam Twoje mięśnie, aby określić ich zdolność do optymalnej odpowiedzi, skurczu i rozluźnienia. Właściwej terapii będą wymagały mięśnie, które w reakcji nie wykorzystają całego swojego potencjału – to nad nimi popracujemy stymulując systemem odpowiednich punktów refleksyjnych w ciele. Efektem zabiegu będzie uwolnienie nagromadzonego napięcie i uleczenie urazów.

Po zabiegu:

– znikną bóle i napięcie – poprawi się wydolność fizyczna leczonego obszaru – zwiększy się zakres ruchu w stawach – powróci zdolność mięśni do prawidłowego funkcjonowania – odzyskasz właściwą postawę i elastyczność ciała Ta terapia ta pozwoli Ci wyjść daleko poza dotychczasowe ograniczenia. Działa dla każdego w każdym przypadku. Zaktywowane ciało pokocha to uczucie. Sięgnij po lepsze życie – umów się na wizytę. Poczytaj więcej o terapii na blogu ->
Przewiń do góry Call Now Button