liposukcja kawitacyjna

Liposukcja kawitacyjna ultradźwiękowa

zabieg rozbijający nadmiar komórek tłuszczowych, wyszczuplający sylwetkę

Liposukcja kawitacyjna ultradźwiękowa to innowacyjny i bezpieczny sposób na szybkie pozbycie się niechcianych złogów tłuszczowych z newralgicznych punktów Twojego działa. Szybko, delikatnie i zupełnie nieinwazyjnie.

Jak to działa?

Fala ultradźwiękowa o precyzyjnie dobranej częstotliwości przenika przez skórę i uderza bezpośrednio w nagromadzoną tkankę tłuszczową. Komórki tłuszczowe zostają rozbite do formy płynnej i bezpowrotnie wydalane z organizmu przez układ limfatyczny. Metabolizm zostaje uruchomiony ze zdwojoną siłą, a skóra pobudzona do procesów regeneracyjnych.

Co mi to da?

  • szybką redukcję nagromadzonej tkanki tłuszczowej,
  • redukcję cellulitu w wybranych partiach ciała
  • skóra pozostaje elastyczna napięta i ujędrniona przez długi czas
  • wymodelowanie sylwetki

Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, przyjemny i relaksujący. Pozwoli Ci zadbać o siebie przed latem, abyś mogła czuć się w swoim ciele wyjątkowo. Zabieg stosujemy na partie ciała, tam gdzie nagromadzony jest tłuszcz.

Liposukcja kawitacyjna w ujęciu medycznym.

Liposukcja kawitacyjna wykorzystuje ultradźwięki o niskiej częstotliwości do skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplania i modelowania sylwetki. Zabieg również w pewnym stopniu powoduje też napinanie i ujędrnienie skóry, poprawia jej elastyczność.
Ultradźwiękowa fala, generowana przez urządzenie uderza w ścianki podskórnych komórek tłuszczowych. W następstwie zabiegu, komórki tłuszczowe poddane są ciśnieniu, które rozrywa je uszkadza je, pozbawia je wody. Tłuszcz przybiera płynną postać, w naturalny sposób, łatwo i bezpowrotnie wydalany jest z organizmu przez układ limfatyczny.
Podczas zabiegu używany jest żel do USG, konieczny do przewodzenia fali ultradźwiękowej.

Scroll to Top
Przewiń do góry
Call Now Button