masaż-leczniczy

Masaż Leczniczy

chroniczny ból, napięcie mięśniowe
Masaż klasyczny w zależności o intensywności bodźców może przybrać charakter pobudzający bądź relaksujący. Męczą Cię chroniczne bóle mięśniowe? Czujesz w swoim ciele nieustanne, męczące napięcie? Pomogę Ci poczuć relaks. Sesja masażu klasycznego, który uwolni Cię od bólu, zmęczenia, czy przewlekłego napięcia. Ciało poczuje relaks, już po pierwszym zabiegu.

Co zyskasz?

– pozbędziesz się chronicznego bólu – uwolnisz z ciała stres i napięcie – zwiększy się zakres i komfort ruchu w Twoich stawach – wzmocni się proces uleczania traum (nie tylko fizycznych) – pozbędziesz się z organizmu nagromadzonych toksyn dzięki przywróceniu prawidłowego krążenia krwi i limfy – poprzez usuniecie bólu, odczujesz większy relaks i odprężenie – zmniejszą się problemy z zasypianiem Zadbaj o siebie. Pozwól sobie na pełnię życia. Zapraszam Cię po lepsze samopoczucie

Masaż klasyczny w ujęciu medycznym.

W trakcie masażu zachodzi bezpośrednie oddziaływanie bodźców mechanicznych na skórę, tkankę podskórną i mięśnie. Masaż klasyczny w zależności o intensywności bodźców może przybrać charakter pobudzający bądź relaksujący. Korzystanie z terapii manualnych wskazane jest nie tylko, gdy kiedy pojawi się ból, ale również w celach profilaktycznych, aby uwolnić od napięć wywołanych stresem i codzienną pracą.  
Scroll to Top Call Now Button