Agnieszka Lisiecka

My history

Nazywam się Agnieszka Lisiecka, od lat zajmuję się holistyczną pracą z ludzkim ciałem. Pomagam moim Klientom poczuć się sprawniej i młodziej w swoim ciele.

Moje wykształcenie i doświadczenie zawodowe zdobyłam w Wielkiej Brytanii. Łączy ono znajomość ruchu ciała, anatomii i funkcjonowania mięśni. Jest to jeden z fundamentów dobrej diagnozy oraz opracowywania efektywnych rozwiązań. Jako Terapeutka Tkanek Miękkich i Masażystka, dążę do osiągnięcia pełnego rozluźnienia, złagodzenia oraz eliminacji dolegliwości bólowych. Wiem, że utrzymanie ciała w dobrej kondycji jest kluczem do dobrego samopoczucia. Dobór odpowiednich ćwiczeń rozciągających i wzmacniających, pozwala moim Klientom w krótkim czasie odzyskać sprawność i radość ze świadomego kontaktu z własnym ciałem.

Od wielu lat zajmuję się także ciałem w ujęciu piękna. W kwestii modelowania ciała, wyszczuplenia, ujędrnienia, poprawy kondycji skóry oferuję najnowsze rozwiązania na rynku światowym, takie jak zabiegi endermologii, z falą radiową RF, podczerwienią IR, liposukcji kawitacyjnej i elektrostymulacji. Zabiegi dobierane są do indywidualnych potrzeb Klienta.

Scroll to Top Call Now Button